Ходила на перегляд до графічних дизайнерів з Інституту декоративно-прикладного мистецтва ім. Бойчука. Перегляд – це коли вони вивішують свої роботи, викладачі виставляють оцінки і забирають роботи в архів, де їх, скоріш за все, більше ніхто й ніколи не побачить. І от дуже жаль, що не побачать – бо серед робіт цих першокурсників (потрапила лише до них) є багато справді цікавого і креативного.
Останній семестр студенти працювали над зображенням кожен свого фрукта чи овоча у різних іпостасях. Тарас, мій брат, малював гранат – мені здається, він тепер справжній гранатний експерт:) Усього мало бути 20 картинок на один фрукт, і от як це вийшло у Тараса:
А це – огірки Жені Токовенко. Виявляється, Мертве море має форму огірка.
Женя “намалювала” огірки нижче бенгальськими вогнями:
Також студенти придумували шрифт на честь свого овоча-фрукта. І от шрифт Аліни Кропачової, як на мене, всім шрифтам шрифт – Аліна шукала букви у капусті. Просто брала капусту, відривала листя, шукала щось схоже на букви. Більше десятка капустин так переглянула.
Круті лимони Андрія Савченка: Джон Лемон і Лемон-кіллер
Банани-свічки теж покорили моє серце. Авторку звати Прохоренко Євгенія.
Цибулево-повітряні кулі Дмитра Прібиткова
Далі – вже зовсім інше завдання: треба було зобразити вигук “Ой!”.
А ще студенти роблять такі різні фігурки – якби їх передати в школу, дітям було б значно веселіше вчити геометрію
Я, звичайно, розумію, що ці роботи не є високим мистецтвом, але все одно більшість з них варті, щоб їх побачили не лише одногрупники і викладачі. На студентські роботи взагалі треба звертати значно більше уваги, правда?
це точно. Студенти, як правило, ще не затуркані буденними проблемами і творять для того щоб творити. Незвичайні, прикольні картини, гуд лак в майбутній творчості.
а ще студенти не творять, щоб отримати бабки:)
а значить, вільні у своїй творчості, бо ніх то не патякає “за мої дєньгі здєлайтє мнє красіва”.