keep calm and write stories. Понеділок, ранок

З чого складаються ці дні? З багатьох-багатьох розмов, таких різних, сповнених переживань. “Нас у сім’ї було восьмеро дітей, але після геноциду залишилося лише четверо і мама”, – каже Юджин. Він з Руанди, він тутсі. Ми з А. не шукали людину, у якої би хтось загинув під час геноциду – ми шукали людину з Руанди. Але чи існують люди з Руанди, у яких не було би вбитих родичів?

Африка увесь час поруч. Скучаю. Шукаю людей, які теж там були. Деякі з них пишуть дуже незвичні листи.

За вікном холодно і дощ, і ще ранок – щойно разом поснідали – і ми з В. надсилаємо якісь інформаційні запити, складаємо плани. Разом пишеться значно краще.

Багато говоримо про вибори. Заварюємо зелений чай. Танцюємо під музику дитинства. Вже листопад. Музика стає більш радісною.

Читаю у транспорті Айріс Мердок і Віктора Франкла. Недавно дочитала “Імперію” Капусцінського – теж лише у метро й маршрутках. Прекрасна книга, до речі.

Може, варто б кудись поїхати – хоч на день. Тільки ж не просто заради дороги, цю любов я вже втратила. Заради людей, з якими можна побути лише в іншому місті, заради слів, які там вдасться почути. Повернутися не просто з враженнями, а щоб зовсім іншою.

Є багато історій, щоб розказати. Спеціально для цього Женя подарувала мені цей прекрасний блокнот, який вона сама ж зробила.

І, нарешті, важлива новина: тепер зустрічі МЗМ, Молоді За Мир, будуть щотижня – кожної п’ятниці і часом навіть частіше. Ми запрошуємо всіх, і я особисто теж запрошую всіх, хто якимсь чином потрапив на ці рядки – буде дуже приємно зустрітися з вами в реальному світі, поговорити-познайомитись, випити чаю. Я спеціально принесу  баночки зі своїм улюбленим. Зустрічі будуть щоп’ятниці з 19:00 у Пасажі (Хрещатик, 15, оф. 51).

Цієї п’ятниці запрошуємо на молитву за всіх жертв насильства. Ви ж вірите у силу молитви, правда? “Не залишайте нас навіть тоді коли під парасолею дощ холодно й темно”, – це Ян Твардовський у своїй “Ще одній молитві”.

Advertisements
Опубліковано у записник | Теґи: , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s