Моя дорога любове

Каро аморе Фабріціо де Андре, дорога любов. Дорога любове, і сонце, і вітер, і зелені роки біжать один за одним, співаючи, до листопада, куди несуть і нас з тобою…

Дорога любове, ми такі молоді і щасливі, ми багато мріємо, сміємося – все це схоже на казку, а втім – щоденне. Чи є в людини інший обов’язок, окрім як бути по-справжньому радісною? Ти малюєш і не любиш кави. 

Згадалися Карпати, цей прекрасний похід. Третій день, ми йдемо довго-довго і Діна розповідає мені всі можливі московські новини. А коли нарешті приходимо – там магазин з двома столами і в магазині все дешеве, і найсмачніше за літо пиво. І це такий абсолютно щасливий вечір. Яка прекрасна цивілізація, коли трішки від неї відпочити! І які прекрасні ті люди, що десь у горах, далеченько від села, не піднімають для туристів ціни!

Зараз мені, звичайно ж, не вистачає часу, щоб записувати якісь думки чи тим паче спогади. Зараз безліч не написаних листів, статей, стільки коментарів треба взяти. Втім – розумію це дуже добре – миті треба берегти, як коштовності, для них потрібна своя скарбничка. Вони мають дивовижні властивості долати відстань і час, дарувати радість через роки, коли тільки до них заглянеш. Парадоксально, але, як тільки треба взяти десь годинку, людина завжди готова жертвувати духовним, душевним, дорогим серцю.

А пам’ятаєш, Валю, ті безлюдні одеські пляжі, весна і цвіт вишень серед ракушок та камінчиків? За ці роки, аморе, море, певно, стало вже зовсім іншим, що вже казати про тебе, про нас. Ми тоді ще грали з твоєю мамою у “Європу”.

Їду в Москву! Я ще ніколи там не була, а там – такі дорогі мені люди і така крута конференція, і стільки всього побачити, і ще можна купити стопочку класних журналів і книг.

“І де одного дня з сумною усмішкою скажемо одне одному уже стомленими губами: “Ти був моєю дорогою любов’ю”…

Advertisements
Опубліковано у записник | Теґи: , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s