Секрет щастя

Скажені вихідні!
Чудові (так, я розумію, що неділю ще треба пережити, але вона, без жодних сумнів, буде крута, бо ж вечірка для Африки). Наповнені зустрічей, спілкування, сонця. 

Зараз – очікування: сьогодні буде  наша вечірка для Африки, перша не вдома, перша така масштабна, з гостями-музикантами і Хру на барі. Ми до неї стільки готувалися, закупили півбагажника пива і сосисок:) а тепер все залежить від вас, гості дорогі, – щоб ви прийшли:)

Але, знаєте, така радість – коли можеш зробити щось важливе для людей, яких любиш. це я зараз маю на увазі своїх дітей з Мозамбіку. я за ними так сумувала всі ці місяці, відколи повернулася звідти – і от тепер ми нарешті зберемо гроші, купимо їм фільтри для води. Уявляю, якими щасливими будуть їхні сім*ї.

moz_dity (250)

Прочитала про експеримент – людям видали трохи грошей, перша група витрачала їх на себе, друга – на інших. Звичайно ж, у житті перших нічого не змінилося, а от другі відчули себе щасливими. А ви недавно питали мене про рецепт щастя – ось він.

Думати про себе, увесь час думати про себе, про свою фігуру, про свій вигляд, про свої гроші, про свої страхи і переживання – що може бути нудніше? І як складно навчитися жити інакше – дивитися на інших, на тих, хто поряд і хто далеко.

Секрет щастя такий простий.

ПС. Запрошую всіх на вечірку! Деталі – тут

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s