Про зло. І про надію

safe_image

Такі дні – у кожного в серці багато болю. Багато запитань, нерозуміння. Складно прийняти все, що відбулося. У серцях багато ненависті? Прагнення помсти? У ці дні, сповнені болю, дуже важливо боротися зі злом всередині свого серця. 

Небесна сотня – це невинно вбиті. Ми з вами знаємо, що зі смертю життя не закінчується. На таких, як ці хлопці, чекає Вічне Царство. Вічна радість, обійми, які загоюють рани. Коли я думаю про це, стає легше. З’являється спокій. Довіряти.

На зміну відчаю і горю приходить надія. Хочеться сказати словами Папи Франциска: не дозволяйте вкрасти у вас надію! Бог діє в історії – хіба ми не бачили Його руки в ці дні? Давайте покладатися на Нього хоч трішки більше, ніж покладаємось на політиків (це не означає бездіяльності, ні, навпаки). Давайте більше довіряти любові, аніж ненависті.

Багато людей говорить про помсту. Звідусіль чути голоси, що повторюють: ненавиджу, не пробачу. Це зрозумілі почуття, вони навіть здаються доречними. Але, думаю, кожному варто з ними боротися – з ненавистю в своєму серці. Звичайно, винні повинні нести відповідальність – у справедливих і чесних судах. Але я про інше – я про те, що у кожного з нас на душі. Бо коли серце сповнене ненависті, все інше втрачає сенс. Боротися з собою, змінювати своє серце – найтяжча боротьба. Вона постійна, але зараз – особливо важлива, зараз – термінова.

Розрадити, підтримати того, хто страждає і плаче – поділитись надією. Ми, люди, настільки немічні і мізерні, що у нас самих, своїми лише силами все одно багато не вдасться – ні в кого не вдається. Давайте більше покладатися на Бога. Хай Він діє і в нашому житті, і в історії нашої країни. Молитися. Довіряти. Разом. І нікому, нікому не дозволити вкрасти у нас надію.

Advertisements
Опубліковано у записник | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s